Informujemy, że na zlecenie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, Agencja Reklamowa Radna sp. z o. o. (ul. Rozbrat 44 A lok. 303) realizuje ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem „By powstał dom trzeba wiele troski. Nie pozwól mu się rozsypać”. Kampania ta realizowana jest w ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na lata 2014-2020 i ma na celu podniesienie świadomości społeczeństwa oraz uwrażliwienie go na zjawisko przemocy w rodzinie, szczególnie w okresie epidemii wywołanej COVID-19.

W ramach kampanii przygotowane zostały, między innymi, krótkie animowane formy filmowe dla uczniów szkół podstawowych, uwzględniające grupy wiekowe uczniów klas
I-III i IV-VIII, które służyć mają realizacji założonych celów kampanii.

Linki do animacji podajemy poniżej:

- link do animowanej formy filmowej dla uczniów klas I-III https://we.tl/t-ayw24XRPkz

- link do animowanej formy filmowej dla uczniów klas IV-VIII https://we.tl/t-ysmBYzXCRo

Podane linki będą aktywne przez kilka najbliższych dni. Jeżeli nie uda się Państwu pobrać animacji, prosimy o przesłanie informacji na adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - wygenerowany zostanie wówczas i przesłany nowy link z informacjami do pobrania.